Letošní

 

karel.snetina@j-hradec.cz


Domů

 

 
 
 

 

10. 3. uspořádal od 14.00 do 16.00 hodin náš turistický oddíl „Práčata“ a naše základka dětský maškarní karneval v tělocvičně naší školy.

Opět jsme si zatančili v rytmu známých a osvědčených pecek i nových světových a českých hitů a zadováděli jsme si při hrách a soutěžích.

Pro nápaditější kreace a zdařilejší výkony na tanečním parketu a při hrách jsme se posilňovali mlsáním bonbonků a jiných dobrot za odměnu vysoutěžených a vybojovaných za zručnost, přesnost, výdrž a prostě chuť si zasoutěžit a zasportovat a taktéž ukusováním sladkých perníčků známých tvarů, barev a hlavně chutí a také pojídáním párků v rohlíku, koláčků a minipizz – mňam!!!

A jaké masky jsme potkávali na tanečním parketu?

Dva oslíky, halloweenské příšery, princezničky nejen na hrášku, komandos, berušky, fotbalisty, stínové bojovníky, akční hrdiny, hospodyňku z hradu, mimozemšťana, Spidermana, Ironmana, nindži, šmoulíky, piráty i více než sedmi moří, bojovníky, čarodějnice a čaroděje, kostlivce, čerta, Pipi, klauny z hororů, žabičku, kočičku, myšičku, roztomilá zvířátka aj., tedy necelých čtyřicet nádherných masek – děkujeme!!!

A kterých her a soutěží jsme se zúčastnili?

 Hod do huby, chůze na špalcích, průchod bažinou, taneček kolem papírků na vítěze. Do tance a soutěží se s chutí spolu s dětmi zapojili také jejich rodiče. A na hit Jede mašinka jsme opět (a jak jinak) procestovali celou tělocvičnu!

 Všechny masky při velkolepém defilé za enormního zájmu blesků fotoaparátů a objektivů kamer světových i místních tiskových agentur a deníků obdržely za odměnu pamětní lístek a tradiční sladké velkosrdcaté perníkové mámení taktéž vytvořené v cukrářskoperníkářské dílně naší školní družiny.

Děkujeme našemu cukrářskopekařskému týmu ze školní družiny!!!

Děkujeme kuchařskému týmu za skvělé a velmi chutné občerstvení!!!

Děkujeme všem maskám za pestrý taneční rej!!!

Děkujeme všem rodičům a návštěvníkům za vytvoření bezva maškarní atmosféry  a podporu našich akcí!!!

Děkujeme DJ Ondrovi a Honzovi a asistentkám u her a soutěží Elišce a Aničce!!! Děkujeme všem organizátorům a organizátorkám, pomocníkům a pomocnicím z řad našich současných a bývalých žáků a žákyň, dětí a dospěláků za zdárný průběh karnevalu!!!

 

FOTOGALERIE

 
     
 

1. 1. 2018 jsme se spolu s TOMÍKY od 10.00 hodin vypravili z návsi u kostela na již tradiční a stále oblíbenou novoroční vycházku. Bylo nás dvacet sedm a tři psi. Absolvovali jsme obvyklou trasu Rapšach – Kočvarák – Peklo – buřty – Žabák – Kruháč – Bamšule – Rapšach a MOC jsme si to užili!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018!!!

FOTOGALERIE